Przyjrzeliśmy się uważnie komentarzom; komentarze były ogólnie bardzo pozytywne dla modelu ”- powiedział Conway

– Doświadczenia pacjentów też są różne – powiedział. "W niektórych przypadkach szpitale, lekarze i placówki rehabilitacyjne pracowały, aby wesprzeć pacjenta po zawale serca lub operacji, aż do powrotu do zdrowia, ale w innych przypadkach koordynacja się psuje, zwłaszcza gdy pacjent opuszcza szpital … Płatności w pakiecie wspierają lepszą koordynację opieki , a co najważniejsze, lepsze wyniki dla pacjentów."

Agencja ogłosiła również we wtorek, że Medicare złagodzi "ryzyko spadku" dla dostawców zarejestrowanych w modelu organizacji odpowiedzialnej opieki (ACO) dla Ścieżki 1 Plus. "Przyjrzeliśmy się uważnie komentarzom; komentarze były ogólnie bardzo pozytywne dla modelu," – powiedział Conway. Jednak, "Były sugerowane zmiany," w tym kwotę ryzyka, jakie podjęliby dostawcy, "więc wprowadziliśmy korekty i ryzyko dwustronne nie rozpocznie się przed styczniem 2019 r."

"Prawie każdy uczestnik, lekarze, szpitale, plan zdrowotny, grupy konsumenckie i Kongres zgadzają się, że musimy iść w tym samym kierunku" dodał, że pod względem satysfakcjonującej opieki opartej na wartości zamiast na wielkości. "Jako praktykujący lekarz medycyny szpitalnej wykonujemy tę pracę. Wiemy, że transformacja nie nastąpi z dnia na dzień … Słuchamy naszych partnerów hairstim zamienniki i pracujemy, aby upewnić się, że zrobimy to dobrze."

Culture Shock to blog autorstwa Michaela Smitha przeznaczony dla czytelników zainteresowanych chorobami zakaźnymi.

Uwielbiam zdjęcia pracowników – wraz z tym, co jest określane jako kombinezony ochronne – dezynfekujących garderobę gości po tym, jak Buccaneers z Tampa Bay zagrali w Falcons w Atlancie.

Fakt, że wśród graczy Tampa są trzy przypadki opornego na metycylinę Staphylococcus aureus (MRSA), nie jest zaskakujący. Jeśli w ogóle jest niespodzianka, to tylko trzy przypadki.

Raport z 2008 roku wykazał, że w amerykańskich szatniach – zawodowych, akademickich, amatorskich, jak to się nazywa – zalewają MRSA. Na przykład w 2003 r. W St. Louis Rams wystąpiło osiem przypadków zakażenia MRSA wśród 58 graczy.

To 9% dla tych, którzy liczą się w domu.

A MRSA dotknęła sportowców w zapasach, rugby, szermierce … nawet w kajakach, na litość boską.

Grupa Tampa Bay trafia na pierwsze strony gazet, ponieważ … Nie wiem, powolny tydzień wiadomości? A kombinezony ochronne są po prostu głupie – o ile takie były. Mogły być po prostu białym kombinezonem.

Fakty: U trzech graczy z Buccaneers (strażnik Carl Nicks, kicker Lawrence Tynes i narożnik Johnthan Banks) zdiagnozowano błąd odporny na antybiotyki. W przypadku Nicksa patogen dostał się do kości i przeszedł operację usunięcia zakażonej tkanki.

Zewnętrzny ekspert – dr Deverick Anderson z Duke University – powiedział podobno, że zespół dobrze poradził sobie z sytuacją i zapewnił bezpieczne środowisko dla graczy i personelu.

Otóż, MRSA nie należy lekceważyć. Infekcja jest trudna do wyleczenia, choć nie niemożliwa, i – jak powtarzały się doniesienia prasowe – MRSA może być śmiertelny.

Ale nadal nie jest zaskoczeniem, że grupa przypadków MRSA wśród mężczyzn a) spędzają razem dużo czasu na bliskich dystansach oraz b) są narażeni na powtarzające się otarcia skóry i drobne urazy.

Na przykład spośród 107 graczy w drużynie uniwersyteckiej w 2003 roku, 11 miało infekcję MRSA, a kolejnych ośmiu było nosicielami patogenu przez nos. Analiza kliniczno-kontrolna powiązała infekcję z dzieleniem się mydłem i wcześniejszymi skaleczeniami lub otarciami.

Ognisko ostatecznie opanowano codziennymi prysznicami z użyciem heksachlorofenu w połączeniu z edukacją higieniczną.

Żadnych słów na temat kombinezonów hazmat.

Kiedy główne amerykańskie koncerny tytoniowe rozstrzygnęły spory ze stanami w 1998 r. W ramach tzw. Master Settlement Agreement, oczekiwania były wysokie, że nieoczekiwana suma sfinansuje programy kontroli tytoniu i badań nad rakiem.

Teraz, w połowie 25-letniego okresu wypłat, stany coraz częściej przenoszą te pieniądze z działań antynikotynowych, wykorzystując je do opłacania takich rzeczy, jak drogi i stypendia uniwersyteckie oraz na pokrycie niedoborów budżetowych, jak mówi dr Stanton Glantz, dyrektor Center for Tobacco Control Research and Education na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wyjaśnia w tym ekskluzywnym raporcie wideo.

Ugoda wymaga, aby firmy tytoniowe wypłaciły stanom 206 miliardów dolarów w ciągu 25 lat, ale, jak Glantz powiedział Crystal Phend, starszej pisarce z MedPage Today, umowa nie miała mocy zmuszania stanów do wydawania pieniędzy w jakikolwiek określony sposób.

Kryzys gospodarki może sprawić, że ponowne zawłaszczenie pieniędzy z osiedli na bardzo potrzebne usługi państwowe będzie jeszcze bardziej kuszące, ale ograniczenie programów antytytoniowych przynosi efekt przeciwny do zamierzonego, twierdzi Glantz.

"Te programy antynikotynowe przynoszą państwu gigantyczne dywidendy w krótkim okresie," powiedział. "W ciągu roku lub półtora roku od rozpoczęcia programu, koszty opieki zdrowotnej zaczynają spadać."

Jednak niezależnie od aspektu finansowego, Master Settlement ma trwałe dziedzictwo w postaci ograniczeń dotyczących reklamy i marketingu tytoniu dla dzieci, które również z niej wyszły, zauważył Glantz, który odegrał kluczową rolę w propagowaniu i badaniach antynikotynowych, w tym publikowanie poufnych dokumentów przemysłu tytoniowego w 1995 r.

Kamery monitorujące śledzą ludzi przemierzających miejskie chodniki, jadących autostradami i robiąc zakupy w sklepach ogólnospożywczych, ale co z kamerami ukrytymi w salach operacyjnych? Szpital w San Diego zmaga się teraz z tym pytaniem i nieprzewidzianymi następstwami swojego planu "łapać" osoba lub osoby odpowiedzialne za zaginione narkotyki.

W 2012 roku Szpital Sharp Grossmont, rozległy zakład opieki zdrowotnej zlokalizowany w La Mesa, społeczności na wschód od San Diego, zainstalował kamery wewnątrz monitorów komputerowych podłączonych do aparatów anestezjologicznych używanych w trzech salach operacyjnych w szpitalnym Centrum Zdrowia Kobiet. Celem, według władz szpitala, było złapanie złodzieja. Skutkiem tego zarzuty z dokumentów sądowych wielokrotnie naruszały prywatność pacjentów.

Adwokat reprezentujący lekarza, który został oskarżony o przyjmowanie leków z wózka anestezjologicznego i wkładanie ich do kieszeni koszuli, twierdzi, że szpital "wstrząsający" i "sekret" Nadzór, który trwał prawie rok, począwszy od 17 lipca 2012 r., naruszył prawo do prywatności setek pacjentów.

"Zasadniczo każdy pacjent, który przeszedł operację lub urodziło dziecko przez cesarskie cięcie lub miał podwiązanie jajowodów w tym czasie, od lipca 2012 do czerwca 2013 roku, miałby kiedyś wykonane zdjęcia," powiedział Duane Admire, adwokat oskarżonego lekarza, MD Adama Dorina. Admire powiedział, że nie wierzy, aby pacjenci zgodzili się na nagrywanie ich operacji na wideo.

Kradzież leków przeznaczonych dla pacjentów przez pracowników służby zdrowia jest coraz większym problemem w całym kraju. Lekarze i pracownicy, którzy kradną narkotyki, mogą karmić się własnymi nałogami, potencjalnie zagrażając opiece nad pacjentem. Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zwróciły na to szczególną uwagę.

Prawnicy, z którymi przeprowadzono wywiady w całym kraju, powiedzieli, że nie jest jasne, czy standardowe formularze zgody, które pacjenci podpisują, obejmują nadzór wideo jako element monitorowania jakości opieki. Jednak wiele wspomnianych szpitali powinno jasno określać takie działania, używając specjalnego języka w osobnych zgodzie.

Karta medyczna

Kontrowersje toczą się z Komisją Lekarską Kalifornii, która we wrześniu zeszłego roku złożyła oskarżenie przeciwko Dorinowi, częściowo na podstawie listu ze szpitala do zarządu z 2013 roku. Rozprawa w sprawie pozwu przeciwko licencji Dorin na wykonywanie zawodu zaplanowana jest na październik przed sędzią prawa administracyjnego.

Podziwiaj dostarczone wewsource / MedPage Today z dokumentami, które Sharp złożył w forum, ale które nie są dostępne na stronie internetowej zarządu. Dokumenty szczegółowo opisują treść filmów.

Zgodnie z tymi dokumentami obserwacja zarejestrowała 6966 klipów wideo, niektóre przedstawiające "pacjentki w najbardziej wrażliwym stanie, w znieczuleniu, narażone i przechodzące procedury medyczne."

Jeden z dokumentów, deklaracja Carlisle’a "Ky" C. Lewis III, starszy wiceprezes i radca prawny Sharp HealthCare, powiedział kamery "robił zdjęcia za każdym razem, gdy ktoś wchodził do pokoju."

Dokumenty zawierają szczegóły klipów, które dotyczą Dorina.

Klipy wideo i przedstawiane przez nie pacjentów poddawanych operacji są centralnym elementem procesu prawnego między szpitalem a Dorin. Admire złożył do komisji lekarskiej pozew w sprawie wszystkich 6966 klipów, twierdząc, że pokażą Dorinowi wyjmowanie leków z kieszeni koszuli i stosowanie ich na pacjentach lub umieszczanie ich w wózkach anestezjologicznych.

Admire powiedział, że pokażą również innym anestezjologom, którzy robią to samo, aby upewnić się, że mają znieczulający propofol dla pacjenta w nagłej sytuacji. Ponadto Admire powiedział, że całoroczna operacja nadzoru pokazała usunięcie jego klienta "łącznie 12 butelek propofolu."

Dorin "zawsze utrzymywał, że zabierał leki z wózków tylko w celu właściwej opieki nad pacjentem," Podziwiać powiedział.

Sharp sprzeciwia się udostępnianiu klipów wideo Dorinowi i jego zespołowi prawnemu.

"Wyjaśniłem obawę, że naruszy to najważniejsze prawa do prywatności pacjentów Sharp HealthCare i SGH, często w ich najbardziej wrażliwym stanie, w znieczuleniu i narażeni na stół operacyjny," Lewis powiedział w swojej deklaracji do komisji lekarskiej. Lewis dodał, że rezygnacja z filmów również by to zrobiła "naruszać prawa do prywatności Sharp HealthCare i innych lekarzy i świadczeniodawców SGH, pracowników i innych osób."

Prywatność pacjenta

Nie jest jasne, ile obrazów pacjentów zostało zarejestrowanych na tych klipach, ponieważ kamery włączyły się, gdy wykryły ruch w pomieszczeniu. Admire szacuje, że podczas 12-miesięcznego nadzoru około 14 000 do 15 000 klipów wideo mogło uchwycić obrazy pacjentów "mieć osobiste oczekiwania."

"To jest nasz szokujący problem z tym, że jeśli kiedykolwiek masz uzasadnione oczekiwania prywatności, to wtedy, gdy jesteś z lekarzem i narażony," Podziwiać powiedział.

Dodał, że jest przekonany, że monitoring szpitala złamał przepisy dotyczące prywatności.

"Narusza zarówno Stany Zjednoczone