Kas otsite viisi, kuidas end suurepärases õues nautides vormi saada?

Seejärel saate selle uue ülevaate abil kohandada oma tööharjumusi või oma puhkeaega (jooga, keegi?).

Intrigeeriv, kas pole? Pole raske mõista, miks mõned inimesed satuvad isikuandmetesse kinnisideeks.

Jätkub

Kuidas andmed võivad teie tervist parandada

On ahvatlev mõelda, et kõik, mida pead tegema, on terveks jääda. Kuid nagu iga veteranide kvantifitseeritud selfer teile ütleb, peate oma kogemuste maksimeerimiseks esitama küsimusi ja seadma eesmärke.

Kui soovite kehakaalu langetamiseks rohkem treenida, võib sobivuse jälgimine olla teie jaoks. Üks viis, kuidas jälgimise enda heaks tööle panna, on seada eesmärk, kui palju kaloreid soovite põletada. Näiteks kui suurendate põletatud kaloreid 200 võrra päevas, olete nädala lõpuks põletanud 1400 kalorit – peaaegu pool kilo.

Kui olete eesmärgi seadnud, saate oma lähenemist testida. Vaadake, kas näiteks hommikune treenimine aitab teie vastupidavusele kaasa. Selle hindamiseks vaadake, kas saate enne väsimust kauem trenni teha. Saate vaadata kogu treeningu aega või selle osa. Võimalik, et saate ujuda rohkem ringe, enne kui vajate hingamist. Või tassite end suurest mäest üles, enne kui aeglustate. Pikem treening peaks põletama rohkem kaloreid.

Kui teile meeldib see, mida näete, jätkake selle arendamist. Ja kui teil õnnestub, leidke kogukond, kus saate edusamme logida ja olekuaruandeid postitada.

Pole ime, et mõned eksperdid peavad jälgimisliikumist käitumispsühholoogia kõige positiivsemaks näiteks. See aitab teil teada saada, mis on teile kasulik ja mis mitte. Jälgimine suunab teid selle poole, millega edasi töötada.

Olenemata sellest, kas otsustate selle suundumuse pinna maha koorida või QS-eluks kõik kaasa lüüa, õnnelikku andmete jälgimist!

WebMD meditsiiniline viide Arvustanud Tyler Wheeler, MD, 26. oktoober 2020

Allikad

ALLIKAD:

OMsignaal: "Elu sisse kootud tehnoloogia."

medGadget: "OMsignali biosensiivsed riided, mis jälgivad südame löögisagedust ja aktiivsust."

Gigaom: "Kes vajab nutikella? See särk jälgib hingamist ja pulssi," "Rock Health Startups Spiare ja Augmedix näitavad kantavate tehnikate rakendusi väljaspool treeningut."

StrartUpHealth: "Torn."

Otsid partnerit kehakaalu langetamiseks? Ärge otsige enam. Fitness -seade nagu BodyMedia FIT, FitBit Flex, Jawbone UP või Nike+ FuelBand võib olla just see, mida vajate.

Inimesed, kes jälgivad, kaotavad kaalu edukamalt. Ja need kantavad seadmed on steroidide jälgijad – jälgivad treeninguid, loevad kaloreid, hindavad und ja jälgivad salenemise ajal edusamme.

1. Iga liigutuse jälgimine

Kui alles alustate kehakaalu langetamise plaani, piisab sellest, kui teate, kui palju samme teete iga päev või mitu minutit olite aktiivsed, ütleb Ameerika treeningnõukogu pressiesindaja Natalie Digate Muth.

"Olgu see lihtne," soovitab ta. "Lihtsalt rohkem liikumine on suurepärane eesmärk."

Kui olete natuke enamaks valmis, võrrelge oma jälgitud numbreid enda seatud treeningueesmärkidega. Näiteks võite töötada selle nimel, et tõsta 10 000 sammu päevas 12 000 -ni – see on suurepärane eesmärk sobivuse ja kehakaalu langetamiseks.

Saate oma seadet kasutada:

Vaadake, kui lähedale jõuate iga päev oma eesmärgile või kui selle purustasite! Seadke endale väiksem, lühemaajaline eesmärk, nii et tunnete end kohe edukalt; see aitab teil keskenduda. Saatke endale meeldetuletusi kolimiseks, kui olete liiga kaua istunud. (See on suurepärane viis, kuidas end halvast harjumusest lahti saada.) Kui teie seadmel pole seda funktsiooni, saatke meeldetuletusi oma mobiiltelefoni kaudu.

Kui olete mõnda aega treeninud, mõelge oma seadme kasutamisele treeningu intensiivsuse jälgimiseks. Selleks vaadake, kui palju kaloreid põletate ja kuidas need aja jooksul suurenevad. Või kontrollige, kui kaua kulub teatud arvu kalorite põletamiseks, ja töötage selle aja lühendamise nimel.

Enamikul seadmetel on aja jooksul intensiivsuse kaardistamiseks rakendus. See võib anda teile tõelise progressi tunde. "See võib tõesti silmi avada," Ütleb Muth.

Pidage meeles, et mõned seadmed on teatud harjutuste, näiteks jõutreeningu või jalgrattasõidu, jälgimisel vähem täpsed. Nii et peate need teisiti salvestama. Enamiku treeningseadmete abil saate sisestada oma jälgimisrakendusse käsitsi teabe – treeningu tüübi, kui kaua te seda tegite ja kui kõvasti end surusite.

Jätkub

2. Kõik loeb

Põletate kaloreid isegi siis, kui te ei jookse, ei sõida jalgrattaga ega uju. Samuti põletate kaloreid NEAT-i kaudu, mis tähistab treeninguvälise aktiivsuse termogeneesi.

See on sõnakas viis kirjeldada selliseid asju nagu pesu voltimine, tolmuimeja, juhuslik kõndimine, aiandus ja palju muud. Nad ei tee trenni, kuid panevad liikuma ja põletavad kaloreid.

Regulaarne treenimine on endiselt ülioluline, kuid võib-olla on teil seda tüüpi tegevusi kergem üles ajada, kui lisada jõusaali täiendavaid reise või 40-minutilisi jalutuskäike.

3. Numbrite krõmpsutamine

Enamikul seadmetel on kas koht, kus saate sisse logida, mida sööte, või on need seotud rakendusega, mis seda teeb. See võimaldab teil näha, kuidas neelatud kalorid on põletatud kaloritega võrreldavad.

Muidugi, see on palju andmete sisestamist, tunnistab Muth. Kuid nagu treeningu puhul, on ka inimesed, kes oma toitu logivad, edukamad kehakaalu langetamisel.

Tavaliselt muutub andmete sisestamine aja jooksul lihtsamaks. Kui olete toidu kalorite arvu välja mõelnud, salvestatakse see teie seadmesse. See tähendab, et mõne nädala jooksul saate enamiku oma lemmikuid kiiresti jälgida.

4. Kui sa magasid

Kui saate rohkem ja paremini magada, on teil vähem tõenäosus üle süüa ning jääte tõenäolisemalt oma treening- ja dieediprogrammi juurde, ütleb Muth. Lisaks on liiga vähe und seotud kehakaalu tõusuga.

Proovitud ja tõeline viis hea une saamiseks on määrata tavaline magamaminekuaeg, lülitada tähelepanu kõrvale ja planeerida 7–8 tundi.

Jälgijad näitavad, kui kaua sa tegelikult magasid. Võite arvata, et saate 7 tundi, kui magate vaid 6 1/2 tundi.

Mõned kantavad treeningujälgijad ütlevad teile, kui hästi magate. "See arusaam võib inspireerida (või sundida) tegema muudatusi, et parandada une kvaliteeti või kestust," Ütleb Muth. Isegi kui olete voodis 8 tundi, võib teie seade näidata, et magate vähem kui 7 tundi. Küsige endalt, mis teie und segab. Kasutate nutitelefoni või tahvelarvutit vahetult enne magamaminekut? Lemmikloom padjal?

Jätkub

5. Võta ühendust

Paljud treeningseadmed viitavad nende enda veebikogukondadele ning Facebookile ja Twitterile. Kui jagate oma treeningueesmärke – ja seda, kui palju te iga päev treenite -, tunnete end rohkem vastutustundlikuna. Mõned saidid julgustavad teid inspireerima sõbralikku konkurentsi teiste seadme kasutajatega.

"Sotsiaalne toetus on üks olulisemaid asju, mis aitavad teil kaalulangust säilitada," Ütleb Muth. "Kui see tehnoloogia suudab inimesi ühendada, on see tõeline tööriist ja mitte ainult vidin."

Vidinad töötavad kõige paremini, kui seda teete

Järjepidevus premeerib teid. Kandke oma seadet ja laadige oma andmed regulaarselt üles. See on parim viis saada täpset teavet oma tegevuse, söömise ja edusammude kohta.

WebMD funktsioon Arvustanud Michael W. Smith, MD, 13. november 2013

Allikad

ALLIKAD:

Natalie Digate Muth, MD, MPH, RD, Ameerika treeningnõukogu pressiesindaja.

Clevelandi kliinik: "Kõndimine," "Milline on parim aeroobse treeningu tüüp?" "4 näpunäidet treeningseadmete kasutamiseks."

Ameerika spordimeditsiini kolledž: "Tõstke sammulugejatega üles," "Miks nad töötavad?"

Levine, J. Parim harjutus & Uurige kliinilist endokrinoloogiat & Ainevahetus, Detsember 2002.

Spaeth, A. Uni, 2013.

Withings.com: Pulse tooteleht.

Fitbit: "Teave FitBit Flexi kohta," "Eesmärkide seadmine flexiga."

Lõualuu: "Alarmi ja hoiatuste seadistamine."

Lark.com: Larklife’i tooteleht.

Duffy, J. PC ajakiri, 21. mai 2014.

Duffy, J. PC ajakiri, 25. oktoober 2012.

MyBasis.com: "Alus kohaneb teiega 365 päeva aastas."

FixYa: "Fitnessbändid FixYa Report."

Kas otsite viisi, kuidas end suurepärases õues nautides vormi saada? Lihtsalt kinnitage paar tugevaid kingi ja hakake kõndima.

Â

"Matkamine on suurepärane viis mitte ainult aeroobsetes treeningutes osalemiseks, vaid ka pea puhastamiseks," ütleb juhatuse sertifitseeritud perearst Ray Sahelian, MD, kes mitte ainult ei soovita oma patsientidele matkata, vaid harjutab ka seda, mida ta jutlustab, matkates regulaarselt Lõuna-California kodu lähedal asuvates mägedes.

Â

Texase allergoloog William Howland, MD, kes ütleb, et on "lihtsalt mees, kellele meeldib õues olla," on veel üks matkahuviline nii professionaalselt kui ka isiklikult. "Matkamine pakub kasu nii vaimule kui ka kehale," ta ütleb.

Â

Esiteks on matkamine (mis võib olla sama mõõdukas kui jalutuskäik ümber oma kvartali või sama pingeline kui mägironimine) on raskust kandev harjutus, mis aitab vältida osteoporoosi, selgitab Howland. Väljas päikese käes, mis varustab keha D-vitamiiniga, on veel üks tervislik põhjus, miks üks jalg teisele ette panna.

Â

Kuna matkamine on aeroobne treening, pakub see olulist kardiovaskulaarset kasu, ütleb Sahelian. "Mäest üles ja alla minek annab südamele suurepärase treeningu."

Â

Veelgi enam, matkamine võib aidata teil ka oma kehakaalu hallata, võib-olla vähendada või isegi kaotada insuliinivajaduse, kui teil on II tüüpi diabeet, ning see on liigesesõbralik treeningvorm, mis võib hoida artriidihaiged liikuvamad ja liikuvamad.

Â

Matkamine pakub ka psühholoogilist kasu, ütlevad Sahelian ja Howland. "Pärast mõne miili pikkust matka metsas tekib lõõgastustunne ja heaolu," ütleb Sahelian.

Â

"Matkamine viib teid igapäevaelu saginast eemale," ütleb Howland. "See võib panna teid meditatiivsesse ruumi, peaaegu nagu enesehüpnoos."

Â

Peaaegu igaüks võib mingil tasemel matkata, ütlevad arstid, kuid nad hoiatavad, et kui teil on mis tahes tüüpi hüpertensioon või südamehaigus, peaksite enne ülesmäge matkamist oma arstiga nõu pidama. Isegi kui olete terve, ütleb Sahelian, ärge kiirustage kohe lähimale mäeküljele. Treenige esmalt pikki jalutuskäike tasasel pinnal ning kõndides üles ja alla või kasutades jõusaalis kaldset jooksurada, et vormi saada.

Jätkub

Â

"Ärge pingutage ennast ja kasutage oma vastupidavust suurendades tervet mõistust," Ütleb Howland.

Â

Jalutamiseks ei ole vaja matkarada iseenesest – oma naabruskonnas ringi jalutamine on fitnessi seisukohast sama tõhus kui parki minek, kuid kui soovite enda ja nähtavate kõnniteede vahele veidi vahemaad teha Ameerika Matkaselts (AHS) võib teile iga päev pakkuda tasuta teavet, mis juhatab teid ühele riigi enam kui 170 000 miili pikkusele rajale. Logige sisse saidile www.AmericanHiking.org või helistage numbril (800) 607-5509.

Â

AHS on matkamise tervisega seotud eeliste suhtes nii nunnu, et selle aasta iga-aastase riikliku matkapäeva (1. juuni) teema on "Terviserajad."

Â

"Teema rõhutab matkamise ja muude vaba aja veetmise võimaluste kasulikkust tervisele," ütles AHSi president Mary Margaret Sloan kampaaniat välja kuulutades.

Â

"Õues veedetud aeg, olgu siis matkamine või ronimine, võimaldab mul treeninguid oma ellu lisada nii, nagu mulle meeldib," ütles "Terviserajad" pressiesindaja Erik Weihenmayer, esimene pime mägironija, kes on mõõtnud viis maailma seitsmest kõrgeimast tipust, sealhulgas Everesti mäest, ja kes on kavas sel aastal ronida kahele viimasele.

Â

Lisaks Weihenmayeri visuaalsetele väljakutsetele kannatab ta ka hooajaliste allergiate all. Kui te seda ka teete, ei pruugi mõte mööda metsarada nuusutada ja aevastada liiga ahvatlev. Kuid allergia ei pea teid siseruumides hoidma, ütleb Howland.

Â

Uued arengud ravimites-alates üks kord päevas väljakirjutatud ninaspreidest kuni silmatilkade ja lõpetades antihistamiinikumidega, nagu Allegra või Claritin, mis ei põhjusta uimasust-tähendavad, et enamikul allergikutel on peaaegu üks sümptomite leevendamine ilma kõrvalisteta mõju.

Â

Howland soovitab allergikutel jääda retseptiravimitele ja vältida käsimüügiravimeid, mis põhjustavad sageli unisust. "Sa ei taha olla keerulisel rajal ja äkki avastad, et oled insumed kõrvaltoimed unine," ta ütleb.

Â

Niisiis, tundub, et pole peaaegu mingit põhjust, miks te ei peaks oma välisuksest välja minema … ja jätkake. "Matkamine on nauditav, mittekonkureeriv aeroobne treening, mida saate teha linnas või maal, ütleb Howland.

Â

Mis selles ei meeldi?

Jätkub

Tervislik matkamine

Ameerika Matkaselts pakub järgmisi näpunäiteid ohutuks matkamiseks:

Â

Enne matkale minekut vaadake kindlasti rajakaart üle ja võtke see kaasa. Võtke kaasa kompass ja rääkige sõbrale, milline on teie kavandatud marsruut. Teadke oma tervise ja sobivuse alusel sobivat tempot või aktiivsuse taset. Võtke kaasa palju toitu ja vett, et hoida oma energiataset ja hoida end hästi hüdreeritud. Õunad, granola või rajasegud ühendavad veresuhkru taseme stabiilsena proteiini, süsivesikuid ja natuke rasva. Jooge vett enne matkale minekut ja kõndimise ajal – isegi kui teil pole janu. Riietu ilmale vastavalt. Ootamatu vihma (või lume) korral võtke kaasa veekindel jope ja müts. Veenduge, et teil on korralikult paigaldatud matkasaapad. Valige kingad, millel on piisavalt ruumi varvastele ja millel on mugav ja mugav konts. Kingal peaks olema tugev tugi ja hea pehmendus. See kehtib eriti siis, kui kavatsete matkata ebatasasel maastikul. Pakkige esmaabikomplekt, taskunuga, tikud ja taskulamp. Kaitske oma nahka päikesepõletuse eest päikesekreemiga. Kasutage SPF -i 15 või rohkem. UV-kaitsega päikeseprillid kaitsevad teie silmi kahjulike UV-kiirte eest. Kui teil on hooajalisi allergia sümptomeid, ärge unustage retseptiravimit antihistamiini. Kui olete putukate nõelamise suhtes allergiline, kandke kindlasti oma hädaabikomplekti kaasas. Pärast õues veedetud aega peske juukseid ja riideid, et vabaneda õues kogutud õietolmust. WebMD funktsioon Arvustusi Gary D. Vogin, MD © 2002 WebMD, Inc. Kõik õigused reserveeritud.

Igakuised sünnipäevatordid, tasuta pitsapausid, pikad tööpäevad ja püsiklientide õhtusöögid mõjutavad paljusid ameeriklasi. Mitu korda olete kuulnud töökaaslast ütlemas: "Proovige mõnda neist küpsistest, mille ma eile õhtul küpsetasin"? Süütundest ohates võtad taldrikult küpsise. Mingil hetkel langevad ahvatlevate kontoritoitude ohvriks isegi kõige distsiplineeritumad sööjad, kes lubavad endale, et see on viimane kord.

Tõde on see, et mõne aja pärast on paljud inimesed teha märka veel üht küpsist või "vähe" kooki kõige ebasobivamates kohtades. Hakkame aeglaselt nägema, kuidas meie riided meie ümber kahanevad. Mõne hõivatud spetsialisti jaoks on ainus harjutus päeva jooksul jalutuskäik tualetti. Ja paljud tööandjad hakkavad doominoefektile tähelepanu pöörama.

"Paljude spetsialistide puhul kõiguvad nende ajakavad nii kiiresti. Nad võivad olla täna Pariisis, homme LA -s ja järgmisel päeval Chicagos. Selle nädala jooksul oleksid nad võinud reisida kaks, võib -olla kolm korda ja siiski veenduda, et nad ei istu restoranis, kus tarbitakse neli korda rohkem kaloreid, kui neil peaks olema," Jack Poll, vaba aja veetmise ja töötajate teenindamise sõber SAS -is Cary, NC, räägib WebMD -le.